ShadowClan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShadowClan

CS 1.6 Platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küfür ve Reklam Engelleme Plugini

YazarMesaj
Haruncan
Admin
Haruncan

Rep : 0

Küfür ve Reklam Engelleme Plugini Empty
MesajKonu: Küfür ve Reklam Engelleme Plugini   Küfür ve Reklam Engelleme Plugini Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 4:47 pm

What a Face Küfür ve Reklam Engelleme Plugini; Sitede buna benzer epey plugine yer verdik. Çoğu arkadaşımızın da bu eklentiyi aradığını iyi biliyorum. Bu plugini diğerlerinden ayıran özelliği...
Resim Altta
Küfür ve Reklam Engelleme Plugini CS+1.6+K%C3%BCf%C3%BCr+ve+Reklam+Engelleme+Plugini

oyuncu .ini dosyasında belirlemiş olduğunuz küfür ve reklam içerikli cümleleri yazdığında say olarak onu [Sunucumuzda Kufur ve Reklam Yasaktir.] yazarak uyarıyor tabi bunu siz dilediğiniz gibi degistirmeler.ini dosyasından değiştirebilirsiniz. Ayrıca ben kufurler_reklamlar.ini dosyasına belirli küfür ve reklam yazılarını ekledim, siz onları kendinizce değiştirebilir sunucunuzda istemediğiniz reklam ve küfürleri engelleyebilirsiniz.

CSPLUGİN.COM Alıntıdır...Sitemizde Çalıntı Yoktur...

Link:Paylasim-Vakti İndir
Alternatif:Alternatif Link İndir...
WwW.PaYLaSiM-VaKTi.TurKPRoFOruM.CoM......
https://shadowclan.forumdizini.com
Haruncan
Admin
Haruncan

Rep : 0

Küfür ve Reklam Engelleme Plugini Empty
MesajKonu: Geri: Küfür ve Reklam Engelleme Plugini   Küfür ve Reklam Engelleme Plugini Icon_minitimePerş. Mart 14, 2013 4:29 pm

Sa Millet Very Happy
https://shadowclan.forumdizini.com

Küfür ve Reklam Engelleme Plugini
1 sayfadaki 1 sayfası